GAZİANTEP FİLE

Halı Saha Filesi

Spor günlük yaşamımızda hem televizyon başında hem de günlük yaşantımızda büyük yer kaplamaktadır. Özellikle futbolun yeri bir başkadır. İzlemeyi sevdiğimiz kadar oynamanın verdiği tadı daha çok severiz. Peki, oyunun tam ortasında saha dışına kaçan topları yakalamak? İşte tamda bu sırada halı saha filesi devreye girmektedir.Halı saha filesi sahadan dışarıya ya da dışarıdan saha içine yabancı maddelerin atılmasını engelleyen güvenlik filesi çeşididir.

Halı saha filesi; halı saha tavan filesi, halı saha yan filesi, halı saha kale arkası filesi ve kale filesi olmak üzere 4 çeşide ayrılmaktadır.

Tüm ürünlerimizde yüksek mukavemetli nylon 6,6 paraşüt ipinden imal edilmiş fileler kullanılmaktadır. Halı sahalarda tamamen el örgüsü halı saha filesi malzeme kullanmaktayız. El örgüsü malzeme yüksek mukavemeti dışında aynı zamanda sarkmaya karşıda mukavemetlidir. Bunun dışında yağış anında sarkmaları engellemek için omurgalı sistem kullanmaktayız. Omurgalı sistemi kullanan tek firmayız. Bu sistemde fileler diğer kullanılan filelere oranla %80 daha az sarkma yapar. Halı sahalarda uygulamış olduğumuz sistemler neticesinde paket olarak 3,6 ve 10 yıl garantili ürünlerimiz mevcuttur.